شرکت پمپ آب ابارا در سال 1912 در ژاپن با هدف تولید پمپ های سانتریفیوژ تاسیس گردید. می توان این شرکت را در زمینه طراحی و تولید پمپ و صنایع پمپاژ، پیشکسوت دانست. شرکت ابارای ایتالیا نیز فعالیت خود را در سال 1989 آغاز کرد که توانست محصولات خود را به طور کاملا اتوماتیک، توسط ربات تولید کند.

امروزه این دو شرکت در ایتالیا و ژاپن توانستند محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کنند که اساس کار هر دو شرکت بر روی مدل های گروه ژاپنی است که این گروه بزرگترین و اصلی ترین تولید کننده پمپ در اروپا می باشد. پمپ های ساخته شده در این گروه ها، در هر مرحله ازفرآیند ساخت خود مورد آزمایش و تست قرار می گیرند.

شرکت ابارا با حدود 77 شرکت تابعه و 11 شرکت وابسته در 14 کشور مشغول به فعالیت می باشد که همه ی این شرکت ها زیر نظر سه گروه کسب و کار مهندسی محیط زیست، سیستم ها و ماشین آلات ابارا و تکنولوژی ماشین آلات دقیق قرارگرفته اند.

گروه مهندسی محیط زیست ابارا، رنج وسیع سرویس ها را از مهندسی و طراحی پروژه گرفته تا ساخت و تولید و نگهداری مایعات را عرضه می دارد. وظیفه گروه تجاری ماشین آلات دقیق،تولید تجهیزات نیمه رسانا می باشد که بدین وسیله موقعیت خود را در تولید پمپ های خشک و تکنولوژی های دقت بالا بهبود می بخشد.و در نهایت گروه سیستم ها و ماشین آلات ابارا که هسته ی اصلی این کمپانی می باشد، رنج وسیعی از سیرکولاتورها و هزاران نوع پمپ آب با قدرت اسب بالا را تولید می کند.

هم اکنون تولید پمپ های آب ابارا در کشورهایی مانند، ایتالیا، برزیل، چین، تایوان و دیگر کشورها صورت می گیرد و اسمبل و مونتاژ آنها به صورت محلی در کشورهای تابعه انجام می گیرد.

گروه بازرگانی مستر، با سابقه ی کاری بیش از 18 سال، اقدام به ارائه قیمت پمپ آب ابارا و همچنین اطلاعات فنی آن می نماید. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ronnie سردار دلها توسعه دهنده وب | توسعه وب | سئوکار | بهینه ساز سایت قناري ها هک آسان کافه ی خیابان هفتم Michael عمل بینی دانشنامه لوگو دیزاین