پمپ آب ابارا

شرکت EBARA ژاپن، تولید کننده انواع پمپ آب و تجهیزات آن می باشد که از سال 1912با هدف تولید پمپ های سانتریفیوژ تاسیس گردید. که می توان این شرکت را در زمینه طراحی و تولید پمپ و صنایع پمپاژ پیشکسوت دانست.

هم اکنون تولید پمپ آب ابارا در کشورهایی مانند، ایتالیا، برزیل، چین، تایوان، مای و دیگر کشورها صورت می گیرد و اسمبل و مونتاژ آنها به صورت محلی در کشورهای تابعه انجام می گیرد.

ابارا یکی از بزرگترین برندهای جهان است که می کوشد تا پمپ آب با بهترین کیفیت و کارایی تولید نماید، می توان محصولات این شرکت را در گروه های خانگی، تجاری و صنعتی، کشاورزی و آبیاری و فاضلاب جای داد.

گروه صنعتی و بازرگانی مستر به عنوان نماینده رسمی فروش پمپ آب ابارا و خدمات پس از فروش آن، با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت پمپ در ایران آماده ارائه انواع پمپ آب، بوستر پمپ آب ابارا با بهترین قیمت به شرح ذیل می باشد

پمپ خانگی ابارا شامل پمپ های بشقابی، تک پروانه، جتی، دو پروانه، طبقاتی عمودی و افقی و پمپ های کوچک می باشد.

پمپ های بشقابی ابارا اغلب از جنس چدن بوده و در آبیاری گیاهان خانگی، آبیاری در مقیاس کوچک، شستشوی وسایل نقلیه و سیستم تحت فشار خانگی استفاده می گردد.

پمپ های سانتریفیوژ زمینی تک پروانه ابارا اغلب از جنس استیل و چدن هستند که در آبیاری و تصفیه، سیستم های تهویه هوا، پمپاژ مایعات همراه با گرانروی متوسط، سیستم های تحت فشارمسی و سیستم های آتش نشانی استفاده می شوند.

نوع دو پروانه آن نیز در تصفیه آب، خدمات دارویی، سیستم های گرمایشی، انتقال مایعات و تقویت فشار آب و آبیاری نیز کاربرد دارد.

پمپ های جتی ابارا از نوع پمپ های خود مکش هستند که اغلب از جنس چدن می باشند و معمولا در آبیاری، باغبانی، آبرسانی تحت فشار ویلاها و ساختمان های مسی کاربرد دارند.

پمپ های طبقاتی افقی ابارا نیز معمولا جهت پمپاژ آب با ویسکوزیته ملایم به کار می روند که جنس بدنه، شفت و پروانه ها اغلب از نوع استیل می باشد.و در سیستم های تحت فشار خانگی و آتش نشانی، توزیع و پخش آب و آبیاری و جمع آوری آب باران به کار می روند.

سرویس دهی پمپ آب ابارا

شرکت ابارا جهت رفع نیاز های مشتریان، به شبکه ی گسترده ای از مراکز فنی در سرتاسر جهان تکیه کرده است که مشتریان را به صورت سریع کمک و راهنمایی می کند که رضایت مشتریان را همیشه به دنبال داشته و دارد.

مراکز خدماتی ابارا دارای نیروهای آموزش دیده با مهارت های فنی بالا می باشند که ارائه خدمات به مشتریان را راحت تر انجام می دهد. این مراکز از قطعات یدکی اصل که همه از شرکت ابارا می باشند استفاده می کنند.

پمپ آب ابارا سانتریفیوژی (استیل)

این پمپ آب جهت افزایش فشار، تصفیه ی آب و آبیاری، سیستم های تهویه، پمپاژ آب مخلوط با مایعات خورنده، ذرات معلق در فرایندهای غذایی، ماشین های شوینده ی صنعتی، کاریردهای فرایندی مانند کارخانه های رنگ سازی، غذایی، دارویی، شیمیایی، سیستم های گرمایشی، آتش نشانی، انتقال آب سرد و گرم برای دیگ های بخار و دستگاه های آب شیرین کن بر پایه مدل های CD ,CDX ,2CDX ,DWO ,3LPF ,3L SERIES, MATRIX ,EVM ,MULTIGO می باشند.

پمپ آب ابارا سانتریفیوژی (چدن)

این نوع پمپ آب جهت افزایش فشار، سیرکولاسیون آب، سیستم های شستشو، مصارف صنعتی، آبیاری، کشاورزی و آتش نشانی که شامل مدلهای 3D ,MD ,MMD4 ,3DPF ,CDA ,CMA ,CMB ,AGA ,CMC ,CMR ,CMD , PRA ,FSA می باشند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آوای باران خنده دار عکس نوشته | متن های ناب و زیبــا | تکستبـــاز فروشگاه اینترنتی بلاگ خبری آی لاو David پاورپوینت و نقشه آموزش طراحی سایت .:: مجیب ::.