شرکت پمپ آب لوارا زیر مجموعه ی شرکت زایلم می باشد که دارای بسیاری از مشترکات با این شرکت می باشد. مهم ترین نکته ی مشترک این دو شرکت کیفیت بالا و استاندارد های قوی در محصولات آنهاست که نیاز تمام مشتریان را برآورده ساخته است. این شرکت همچنین در تمامی مراحل کار خود مسائل زیست محیطی را در نظر دارد و سعی در کاهش اثرات آنها، در محصولات را دارد. این شرکت در تمامی مراحل ساخت محصولات، به همه ی اهداف از پیش تعیین شده مانند کاهش مصرف انرژی، جلوگیری از آلودگی، حفظ انرژی توجه ویژه ای کرده است.

گروه زایلم طی چندین سال متوالی توانسته پرفروشترین پمپ در سطح جهان قرار گیرد.

امروزه آب آشامیدنی یک محصول گرانبها نامیده می شود. باغبان ها، کشاورزان و صاحبان خانه ها نه تنها روزانه از آب شهری استفاده می کنند بلکه تعداد آنها درحال افزایش نیز می باشد. بنابراین نیاز است که از آب هایی مانند آب باران و آب چاه به عنوان یک منبع جایگزین در آبیاری چمن ها و باغات استفاده کرد. لوارا گستره ی وسیعی از پمپ ها را جهت پمپاژ و تامین آب تولید کرده و ارائه می دهد.

شرکت لوارا جهت استفاده در مصارف خانگی، پمپ آب خانگی، با کیفیت بالا را ارائه داده است که جهت افزایش فشار، تهویه، سیستم های آتش نشانی، مکان های مرتفع و سیستم های آبگیری به کار می روند.

طراحی مقاوم و کارایی بالای پمپ آب لوارا موجب طولانی شدن عمر آنها و کم شدن هزینه ها می گردد. پمپ آب لوارا در بسیاری از کاربردها جهت افزایش فشار و تامین آب حتی در ساختمان های بلند به کار می رود.

پمپ آب لوارا بشقابی جزو پمپ های کم صدا بوده و جهت استفاده در داخل ساختمان و مصارف صنعتی به کار می رود. پمپ های سری CEA جزو این نوع پمپ ها می باشند و جنس این پمپ ها از نوع استیل می باشد.

پمپ های جتی جهت انتقال آب به کار رفته و به صورت زمینی استفاده می شوند. جنس این پمپ ها از چدن و استیل بوده و پروانه های آنها از نوریل، برنج یا استیل می باشد. سری BGM در این نوع دسته بندی قرار می گیرند که از نوع استیل می باشند. از مزایای این نوع پمپ ها، خاصیت خود مکش بودن آنهاست که اغلب جهت استفاده در مصارفی که ورودی آب پمپ، کم فشار می باشد، به کار می رود در نهایت می توان گفت انتخاب پمپ آب جتی بهترین گزینه برای ویلا ها می باشد.

پمپ های تک پروانه پمپ های سانتریفیوژی هستند که در مصارف خانگی کوچک و متوسط استفاده می شوند و در صورت اتصال به منبع های تحت فشار، یک سیستم فشار قوی را به وجود می آورند. این پمپ آب معمولا به سری های CO,NSCE,ESHE تقسیم بندی می شود.

و در آخر لاز م به ذکر است به دلیل اینکه شرکت لوارا پمپ محیطی کوچک تولید نمی کند، پمپ های خانگی کوچک که در بازار عرضه می گردند، تماما چینی می باشد.

شما می توانید جهت اطلاع از مشخصات فنی پمپ آب لوارا به سایت www.masterico.com مراجعه فرمایید.

گروه بازرگانی مستر، با 10 سال سابقه در زمینه فروش پمپ آب، اقدام به فروش پمپ آب لوارا می نماید .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل ، ادارات و شرکت ها با اتوبار و باربری اطلس بار اجاره آپارتمان مبله در تهران فانوس رایانه تکنو نیوز زندگی سالم بینش جاودان پارچه نویسی بنر نویسی حجاج و کربلا و خوش آمدگویی و تبریک قیمت هارد اکسترنال Daryl