شرکت داب با 40 سال سابقه، یکی از پیشکسوت ها در زمینه ی تولید پمپ می باشد.

پمپ آب داب از لحاظ فنی بسیار پیشرفته و در عین حال دارای نصبی آسان و کارایی بالایی می باشد و از لحاظ مصرف انرژی بسیار بهینه عمل می کند. این پمپ ها در زمینه های گرمایش و سیستم های تهویه، تامین آب و فشار، آبیاری و باغبانی، تخلیه و جمع و آوری آب باران، دفع پساب، گردش و فیلتراسیون آب استخر کاربرد دارند.

پمپ آب داب تک پروانه که شامل K,NKM, NKP,KP, KPF می شود جزو دسته بندی پمپ های سانتریفیوژی می باشد و جهت پمپاژ آب تمیز به کار می رود و همچنین از آنها می توان به عنوان پمپ آب خانگی یاد کرد.

پمپ آب داب جتی با مکش عالی خود، یک انتخاب مناسب جهت مصارف خانگی، تامین آب و آبیاری زمین های کشاورزی در مقیاس کوچک می باشد.

پمپ های طبقاتی افقی جزو دسته بندی سانتریفیوژ بوده و با توجه کارکرد بی صدای خود، یک انتخاب مناسب جهت تامین آب و فشار در مصارف خانگی می باشند.

پمپ های طبقاتی عمودی جهت تامین آب با میزان کم و متوسط به کار می روند. این پمپ ها جهت استفاده در دستگاه های فشار، گردش آب گرم، سیستم آتش نشانی و تامین آب شرب ایده آل می باشند.

گروه بازرگانی مستر با 10 سال سابقه اقدام به فروش پمپ آب داب می نماید. که شما می توانید مشخصات فنی پمپ آب داب را به همراه اطلاعات تخصصی آن، در سایت www.masterico.com مشاهده نمایید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام زمان آموزش بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی fefet عشقولی بلاگ Hannah ظروف یکبار مصرف ابوطالبی OKAZOO هات لند جهان علیه خشونت