پمپ آب پنتاکس

شرکت Pentax با بیش از 25 سال فعالیت تجاری در زمینه تولید و عرضه پمپ آب، اقدام به ارائه دستورالعمل هایی می نماید که به توسعه صنعتی این شرکت کمک می کند. اقدامات و پروسه های این شرکت هرکدام به اهداف اصلی این اقدامات و منافع بخش های گوناگون تولید و توزیع محصولات، تقسیم بندی شده اند.

این شرکت با تخصیص زمان و منابع لازم برای ایجاد برنامه ای مدون، توانسته خیلی سریع خود را با بازار و مشتریان وفق دهد، تا هرلحظه با شرایط بازار تغییر پیدا کند.

توجه ویژه به بازار فروش، تعهد در پاسخگویی و اهمیت به پروسه های تکنولوژیکی، از دیگر ویژگی های این شرکت است که همه و همه نمایانگر شعار "رضایت مشتریان" می باشد.

بخش فروش شرکت پمپ آب پنتاکس، به طور مداوم، بر روی بهتر شدن هرچه بیشتر اوضاع و رضایت کاربران تمرکز دارد. با بازگشایی بخش جدید فروش این شرکت، رنج گسترده ای از محصولات، برای پوشش دهی انواع پروژه ها در دسترس هستند.

از دیگر ویژگی های پمپ آب پنتاکس ، بخش تحقیق و توسعه این شرکت با تمرکز بر نظرسنجی های انجام شده از بازار های موجود، تمام نیاز ها و درخواست های جدید را رنگ عمل می پوشاند.

شرکت پمپ آب پنتاکس دارای رنج وسیعی از انواع پمپ ها می باشد که تمام نیازهای مشتریان را در برمی گیرد. محصولات این شرکت در بیش 100 کشور فروخته شده و در حال استفاده است که تقریبا می توان گفت بر محصولات دیگر نیز غلبه کرده است. این شرکت بیش از 1000 مدل پمپ آب تولید می کند که این پمپ ها قادر به تولید دبی بیش از 1200متر مکعب و هد بیش از1000متر را باشد. پمپ ها در دو مدل تک فاز و سه فاز ارائه می گردند.

از دیگر ویژگی های پمپ آب پنتاکس ، می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

پمپ آب پنتاکس

 

 خط کنترل:

 شرکت پنتاکس دارای خطوط کنترل عملیاتی، الکتریکی و هیدرولیکی می باشد که تمام محصولات از این طریق تست می گردند.

گواهینامه ها

به طور کلی ت های این شرکت برروی توسعه مداوم تمام محصولات و مدیریت پروسه ها و توجه به بحث امنیت است. این موضوع با گواهینامه های EN ISO 9001 و UNI EN ISO 14001 قابل اثبات می باشد. علاوه بر این، شرکت پنتاکس دارای گواهینامه سلامت و امنیت OHSAS 18001 نیز می باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت داروسازی پرنیان آموزش زبان عربی | تعلیم اللغة العربیة درخت بلوط سرگرمی ps4 مبلمان، دکوراسیون و طراحی داخلی شمیم یاس kjfwef ابر حمام کودک | وان حمام کودک | آسان شو نوزاد